Neohodnoceno

HopBurst Cascade

Tam, kde se používá studené chmelení pro přidání chmelové vůně k pivu  sládek čelí mnoha výzvám. Ztráty adsorpcí a nekonzistentní aroma lze překonat. Společnost Totally Natural Solutions Ltd vyvinula způsob, jak efektivně přidat aroma studeného chmelení při zachování kvality piva.

Velice obllíbená volba chmele, která se projevuje ve výsledém pivu pomocí intenzivních citrusových a grepových tónu, typických pro americké chmele. Hodí se skvěle do piv typu IPA. 

Doporučené dávkování:
Dávkovat v poměru  5-40g na hektolitr. Doporučujeme otestovat v menší množství.
Pro získání nejlepších výsledků přidáváme do hotového piva po skončení kvašení nebo po filtraci. Nechat odležet ve výsledném pivu 2-4 hodiny pro získání nejpřesnějších výsledků. 

Tipy na dávkování podle pivního stylu:

  • Ležáky a světlá piva: dávkujeme 10-20 g/hL podle chuti.
  • IPA a silně chmelená piva: dávkujeme 30-40 g/hL.

POZOR: Je velmi důležité brát v potaz aromatický profil piva. Vlivy vybraných sladů, chmelů a kvasnic použitých v pivu mohou mít vliv na dávkování. Piva s vyšším obsahem alkoholu často potřebují vyšší dávkování pro dosažení žádaného aromatického profilu (např. 60g/Hl)

Skladem (5 ks)
Kód: 980
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Kategorie: Chmelové silice
Hmotnost: 0.015 kg

Americký řemeslný chmel. Aroma unikátního citrusového a grepového ovoce charakter. Perfektně se hodí pro  styly piva IPA.

Balení: 15ml

 

Totally Natural Solution ltd. neboli TNS je jedním z mála výrobců produktů na bázi chmele a sladu. Mezi jejich hlavní výrobky patří chmelové CO2 extrakty, koncentrované chmelové silice, sladové koncentráty a další. 

 

TNS-logo_RGB_Website-01-1024x256